половина офісних працівників не дотягує до наступної зарплати
Половина офісних працівників не дотягує до наступної зарплати

Половина офісних працівників щомісяця витрачає свою зарплату раніше, ніж отримує наступну. Про це свідчать дані Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, пише РБК-Україна.

При цьому ще півроку тому в такій непростій ситуації перебувала лише третина «білих комірців». Кожен п’ятий відчуває дефіцит бюджету приблизно раз на три місяці, а кожен десятий – мінімум раз на півроку. Відповідно, знизилася кількість тих, хто стикається з фінансовими труднощами раз на рік і рідше, або майже ніколи не опиняється в ситуації безгрошів’я.

«Найчастіше матеріальні труднощі відчувають працівники сільського господарства, логістичних центрів і представники консалтингових компаній, що надають послуги населенню. Найменше на нестачу коштів скаржаться IT-шники та фахівці у сфері телекомунікацій. Слід зазначити, що саме в цих галузях спостерігався найменший відсоток скорочення заробітних плат. Що стосується IT-галузі, то вона чи не єдина в Україні, де зарплати практично завжди виплачуються з прив’язкою до валюти», – зазначили автори дослідження.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у серпні 2015 р. В опитуванні взяли участь 5 тис. 268 респондентів з різних регіонів України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 вересня Верховна Рада збільшила мінімальну зарплату, пенсію та прожитковий мінімум.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ