вода
У Запоріжжі обвалився каналізаційний колектор, який обслуговував правий берег міста

У Запоріжжі обвалився магістральний каналізаційний колектор, який обслуговував правий берег міста. Як повідомляє прес-служба мерії, інцидент стався 6 липня у районі Солов’їного гаю, через що утворився яр.

На його засипку, за оцінками фахівців комунального підприємства «Водоканал», необхідно до 15 днів, а після – ще певний час, щоби нанесений ґрунт утрамбувався, перш ніж починати роботи з прокладання нової каналізаційної труби. У зоні обвалення лежить водогін, який забезпечує питною водою село Бабурка і 22 садівничих товариства, а також 2 кабельні лінії, які забезпечують енергопостачання центральних очисних споруд правого берега.

У зв’язку з аварією «Водоканал» знизив тиск на водопроводі Ленінського та Хортицького районів, а в дачні кооперативи взагалі припинили постачати воду. Зараз розробляють графік підвезення води для дачних кооперативів, проектується прокладка тимчасової обвідної каналізаційної гілки.

За даними «Водоканалу», аварія сталася через застарілі комунікації та нещодавні сильні дощі. Зазначається, що колектор планували реконструювати, і вже є розроблена проектна документація, але з якої причини роботи не провели не уточнюється.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, через аварійний колектор центр Києва може затопити каналізаційними стоками.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ