Житло для бійців АТО
Житло для бійців АТО

Міністр оборони Степан Полторак звільнив з посади начальника управління капітального будівництва Західного регіону, повідомляє пресс-служба оборонного відомства.

«Людина, яка не володіє ситуацією згідно свого напрямку, не повинна займати таку відповідальну посаду. Я глибоко переконаний: у такі складні часи, які переживає країна, ніхто не має права на таку безвідповідальність», – сказав Полторак.

Наголошується, що міністр довго чекав відповіді на запитання, скільки родин загиблих військовослужбовців отримали житло та скільки ще чекають. Проте відповідальний за це не міг назвати точної кількості. Він назвав лише кількість сімей, які перебувають у загальній черзі.

За словами Полторака, у найближчі місяці житлові питання сімей загиблих військовослужбовців, які перебували на квартирному обліку, буде вирішено. Міністерство гарантує, що закупить квартири, що відповідатимуть потребам кожної сім’ї, з урахуванням їхніх побажань. Крім того, у Міноборони ініціювали зміни до законодавства щодо повернення пільг родинам військових, які загинули під час АТО.

Нагадаємо, у 2015 році для українських військових придбають на первинному і вторинному ринках понад 4 тис. 300 квартир. Всього на житло передбачено понад 1 млрд. грн.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ