Радослав Сікорський координувати напрямок безпеки у Раді, а саме – протидію російській агресії проти України
Радослав Сікорський координуватиме напрямок безпеки у Раді, а саме – протидію російській агресії проти України

Президент Петро Порошенко «працевлаштував» двох поляків в Україні – Радослава Сікорського та Лешека Бальцеровича.

Зокорема, польський реформатор Бальцерович погодився стати координатором Міжнародної консультативної ради, створеної у грудні 2015 року як дорадчий орган при президентові. Про це повідомив Петро Порошенко у Facebook.

«Вдячний справжнім друзям України, членам Міжнародної консультативної ради за їхні слушні поради та ініціативи, озвучені на першому засіданні Ради, яке відбулося 18-20 березня у Києві», – сказав президент.

Він також зазначив, що перше засідання стало «обнадійливим початком» його ініціативи, а виклики, які сьогодні стоять перед Україною, є одночасно і шансом для нашої країни.

«Щиро вдячний Бальцеровичу, який погодився стати координатором Консультативної ради для пошуку кращих рішень і практик для нашої держави в плані реформ», – підкреслив Порошенко.

Він також додав, що координувати напрямок безпеки у Раді, а саме – протидію російській агресії проти України, буде екс-міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

«Ми вийдемо з нинішньої складної ситуації – і в плані безпеки, і в контексті реформ. Сильнішими, впевненішими і дорослішими. Запорука цього – міжнародна солідарність заради змін», – наголосив він.

Нагадаємо, Порошенко створив Міжнародну дорадчу раду 16 грудня 2015 року. Головою ради є президент, його заступником – голова Адміністрації президента Борис Ложкін.

Читайте: У новому Кабміні можуть з’явитися словацькі та польські міністри-реформатори

БЕЗ КОМЕНТАРІВ