Поляки-«майданівці» спробують розбудити світ на «Євробаченні» (відео)

Гурт Taraka під час Майдану заспівав відому пісню «Подай руку Україні»
Гурт Taraka під час Майдану заспівав відому пісню «Подай руку Україні»

Українців, які проживають у Польщі, закликають підтримати у національному відборі на «Євробачення-2016» гурт Taraka, який під час Майдану заспівав відому пісню «Подай руку Україні», а з початком війни на Донбасі підтримував українських військових. Заклик поширює у Facebook спільнота Euromaidan-Warszawa.

«Участь у відборі братиме гурт Taraka. Так, це саме той гурт, який під час Майдану заспівав відому пісню «Подай руку Україні!». Так, це саме вони їздили з концертами в зону АТО й співали для наших військових та добровольців, щоби підняти їм бойовий дух. Так, це саме музикант цього гурту Роман Хранюк є волонтером, який неодноразово возив допомогу в зону АТО й віддав на потреби української армії свій власний автомобіль. Так, це саме в цьому гурті грають двоє українців», – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що у кліпі, з яким гурт іде на конкурс, будуть кадри із зони АТО – «спеціально, щоби вчергове спробувати розбудити Європу».

Польський відбір до «Євробачення» розпочнеться 5 березня у прямому ефірі на каналі TVP1.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Джамала з піснею «1944» представлятиме Україну на «Євробаченні-2016», яке відбудеться в Стокгольмі попередньо 11-14 травня. Цьогоріч конкурс пройде за новими правилами.

Тим часом в Держдумі Росії почали вимагати від керівництва «Євробачення» не допустити до конкурсу пісню про депортацію кримських татар. У Комітеті з інформаційної політики стверджують, що Росію «зайвий раз хочуть образити».

Читайте: Британець побажав Україні удачі, заспівавши пісню Джамали (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ