Гурт Taraka під час Майдану заспівав відому пісню «Подай руку Україні»
Гурт Taraka під час Майдану заспівав відому пісню «Подай руку Україні»

Українців, які проживають у Польщі, закликають підтримати у національному відборі на «Євробачення-2016» гурт Taraka, який під час Майдану заспівав відому пісню «Подай руку Україні», а з початком війни на Донбасі підтримував українських військових. Заклик поширює у Facebook спільнота Euromaidan-Warszawa.

«Участь у відборі братиме гурт Taraka. Так, це саме той гурт, який під час Майдану заспівав відому пісню «Подай руку Україні!». Так, це саме вони їздили з концертами в зону АТО й співали для наших військових та добровольців, щоби підняти їм бойовий дух. Так, це саме музикант цього гурту Роман Хранюк є волонтером, який неодноразово возив допомогу в зону АТО й віддав на потреби української армії свій власний автомобіль. Так, це саме в цьому гурті грають двоє українців», – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що у кліпі, з яким гурт іде на конкурс, будуть кадри із зони АТО – «спеціально, щоби вчергове спробувати розбудити Європу».

Польський відбір до «Євробачення» розпочнеться 5 березня у прямому ефірі на каналі TVP1.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Джамала з піснею «1944» представлятиме Україну на «Євробаченні-2016», яке відбудеться в Стокгольмі попередньо 11-14 травня. Цьогоріч конкурс пройде за новими правилами.

Тим часом в Держдумі Росії почали вимагати від керівництва «Євробачення» не допустити до конкурсу пісню про депортацію кримських татар. У Комітеті з інформаційної політики стверджують, що Росію «зайвий раз хочуть образити».

Читайте: Британець побажав Україні удачі, заспівавши пісню Джамали (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ