Під час заходу
Під час заходу

Президент Польщі Броніслав Коморовський переконаний, що його державі необхідно створити систему реагування на «такі явища, як зелені чоловічки», та наперед знати, як протидіяти загрозам, що стали реальністю в Україні, передає Польське радіо.

«Треба готуватися до складних часів», – зазначив Коморовський, перебуваючи на польсько-російському прикордонному пункті пропуску у Вармінсько-Мазурському воєводстві, що межує із Калініградською областю РФ.

Глава польської держави наголосив, що Польща повинна зробити висновки із ситуації в Україні та наперед підготуватися на випадок загрози. За його словами, в країні розпочинається робота над пошуком варіантів більш ефективного посилення захисту польського кордону збройними силами та прикордонною службою.

Як додав Коморовський, треба також створити систему реагування на «такі явища, як зелені чоловічки», які стали джерелом війни в Україні. Польський президент підкреслив: надання прикордонній службі сучасного обладнання є важливою частиною оборонної системи Польщі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ