44_main
У Польщі під час маршу націоналістів з нагоди 98-ї річниці незалежності країни невідомі спалили український прапор

Палії, які 11 листопада під час Маршу незалежності у Варшаві спалили прапор України, отримали на горіхи від польських націоналістів, передає Польське радіо.

«Під час щорічного Маршу незалежності сталося зіткнення групи польських автономних націоналістів з організацією «Національна вільна Польща» (NWP). В результаті NWP втратила два своїх прапори організації, а її керівника побили та повалили на землю», – йдеться у заяві націоналістів.

При цьому зазначається, що ця «акція була рішучим спротивом проти функціювання на вітчизняній націоналістичній сцені організацій, які братаються з комуністами, підтримують російський імперіалізм і поширюють шовінізм проти братнього українського народу».

Інформацію про побиття також особисто підтвердив у відеоролику на каналі Youtube постраждалий лідер NWP Дам’ян Бєнько.

До слова, націоналістична організація «Національна вільна Польща» відома своїми проросійськими і антиукраїнськими поглядами, а також співпрацею з комуністичною і пропутінською партією «Зміна» (Zmiana). Також угруповання підтримало створення «ЛНР» і «ДНР» на Донбасі.

Нагадаємо, у Польщі під час маршу націоналістів з нагоди 98-ї річниці незалежності країни невідомі спалили український прапор.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ