Польща встановить спостережні вежі на кордоні з Росією
Польща встановить спостережні вежі на кордоні

Польща зміцнює східні кордони. Зокрема, держава планує встановити 48 спеціальних спостережних веж. Про це заявив глава Прикордонної служби Польщі Марек Лапіньский, передає Укрінформ.

«Протягом 2016-2022 років ми плануємо відновити і розвинути систему технічного контролю і спостереження за державним кордоном. Це стосується в основному системи спостережних веж, розташованих в безпосередній близькості від кордону. Сьогодні використовуємо 25 веж, а всього їх має бути 48», – сказав він.

Польський військовий уточнив, що кожна вежа заввишки від 35 до 50 метрів. На ній розташовані термовізійні камери і лазерні далекоміри. Зображення в режимі онлайн передається на екрани моніторів прикордонних органів.

Крім того, чиновник поінформував, що Прикордонна служба Польщі має намір купити 2 літаки для контролю за зовнішнім кордоном Євросоюзу, кошти на покупку яких на 90% будуть компенсовані з Фонду внутрішньої безпеки ЄС.

В Прикордонній службі також мають намір посилити охорону кордону на півдні Польщі за рахунок відновлення роботи Карпатського і Судетського відділів, ліквідованих в грудні 2013 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, через агресію Росії у найближчі два роки в Швеції тимчасово розмістять американські зенітно-ракетні комплекси Patriot.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ