Поляки
Поляки протестують проти прийому біженців

Поляки виступають проти ісламізації Європи та засилля біженців. У Варшаві пройшла антимігрантська маніфестація, в якій взяли участь близько 2 тисяч осіб, повідомляє Укрінформ.

Маніфестанти тримали різні антимігрантські плакати, зокрема, «Плаче Англія, плаче Франція, так завершується толерантність», «Сьогодні Варшава ціла кричить – ні арабським дикунам», «Нехай кожен араб пам’ятає – для нас Польща свята справа».

Мітинг «Проти ісламізації Європи» організували представники різних організацій правого спрямування, зокрема, парламентської фракції Kukiz’15, Національного руху, партії KORWiN, Конгресу Нової правиці, представники товариств уболівальників та інші.

34«Ми маніфестуємо проти ісламізації, засилля біженців, хочемо висловити протест проти прийому іммігрантів, квот європейських країн, хочемо щоби Польща залишилася Польщею, щоб у Польщі не було ісламських районів, не було пограбувань, зґвалтувань, нападів, вбивств», – підкреслив під час маніфестації лідер Національного руху, депутат Сейму Роберт Вінницкий.

Польський політик закликав Сейм накласти вето на попереднє рішення Ради ЄС про розподіл між країнами Співтовариства частини біженців з півдня і на європейському рівні виступати проти прийому іммігрантів.

За допомогою Інтернет-зв’язку маніфестанти в Варшаві провели телемости з іншими містами Європи, де проходили схожі маніфестації, зокрема, з німецьким Дрезденом і чеської Прагою.

Колишній польський уряд у вересні 2015 року зобов’язався прийняти 7 тисяч біженців з півдня протягом двох років. Перші 100 осіб мають прибути до Польщі в березні.

Угруповання Kukiz’15 вже зібрало 100 з 500 тисяч підписів, необхідних для проведення референдуму в Польщі проти прийому біженців з півдня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ