Поплавский
Польська телестудія знімає фільм про Поплавського

У Польщі почалися зйомки серії документальних фільмів про Україну. Основна мета проекту телевізійної студії АТМ STUDIO – представити нашу країну крізь призму життя та діяльність відомих українців, повідомляє Gazeta.ua.

Цікаво, що першою у рейтингу популярності людиною, яка втілює українськість, виявився Михайло Поплавський. Про це свідчать результати проведеного у соцмережах опитування.

«Документальний фільм спонукає до дії, – зазначив продюсер проекту, власник виробничої компанії Two For Future Войцех Видельский. – Фільм про чоловіка, який досяг успіху, створив себе сам, завдяки наполегливості, оптимізму і організаційному таланту».

Зйомки проходили в Києві, а також на малій Батьківщині Поплавського – Кіровоградщині та в Польщі.

Нагадаємо, «Слідство.Інфо» у листопаді 2014 року викрило схему роботи приватного ВНЗ «Київський університет культури» Михайла Поплавського, який брав гроші за навчання, проводив його на базі державного вишу і видавав дипломи державного зразка. Перевірка Міносвіти показала, що зазначені у реєстраційних документах КУКа адреси та приміщення насправді – фікція.

Після цього акредитаційна комісія при Міносвіти і науки України анулювала ліцензію приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури».

Однак суддя Окружного адміністративного суду Києва Віктор Шулежко рішенням від 18 грудня 2014 року призупинив рішення Міністерства освіти і науки про анулювання ліцензії. Фактично це означає, що приватному ВНЗ повернули право набирати і навчати студентів.

У серпні минулого року слідчі закрили кримінальне провадження проти приватного КУКа.

Зауважимо, що Михайло Поплавський є депутатом Верховної Ради, входить до депутатської групи «Воля народу». До парламенту пройшов як самовисуванець в окрузі №101.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ