Siri
Персональний помічник Siri

Хакери можуть використовувати голосовий помічник Siri для того, щоби контролювати чужі iPhone. Через персональний помічник iPhone злочинці можуть дзвонити та відправляти повідомлення на різноманітні номери в обхід pin-кодів та блокування за допомогою відбитків пальців, пише ТСН.

Серйозний недолік у безпеці означає, що коли користувач губить свій смарфон, пізніше він може отримати величезні рахунки через дзвінки, яких він не робив. Високотехнологічний помічник, який встановлений на мільйонах iPhone останнього покоління, можна відключити, але через те, що він включений стандартно, більшість юзерів не відключають Siri, навіть ніколи не користуючись ним.

«Це технічний недогляд з боку виробників телефонів», – пояснив експерт із безпеки, наголосивши, що такий недолік може бути із легкістю використаний та мати руйнівні наслідки. За його словами, лише за секунду крадії зуміють зламати телефон та здійснювати різноманітні дзвінки і мати доступ до конфіденційної інформації власника. В Apple відмовилися коментувати масштабну помилку безпеки.

Читайте: Корпорація Apple уже за 4 роки планує випустити електромобіль

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ