Шеремет
У ГПУ вважають, що злочин пов’язаний із роботою жертви

Головну версію вбивства журналіста Павла Шеремета озвучив Генпрокурор України Юрій Луценко. Він вважає, що злочин пов’язаний із роботою жертви, передає канал 112.

«З першої хвилини були задіяні всі можливості правоохоронної системи. Наразі слідство розглядає всі версії, однак ключовою вважається – помста за професійну діяльність Павла», – заявив він.

«Зараз відбуваються першочергові слідчі дії, отримуємо покази тих, хто проживав в цьому районі. Опитуємо свідків, в тому числі і сумно відомого російського каналу, який постійно перший приїжджає на місця несподіваних вбивств. Опитуємо також близьких Павла», – додав Луценко.

Генпрокурор повідомив, що 25 липня фахівці ФБР США нададуть перші дані щодо експертиз у справі вбивства журналіста.

Окрім того, ГПУ перевіряє інформацію про стеження за загиблим Шереметом та керівником «Української правди» Оленою Притулою, відкрито відповідне кримінальне провадження.

«Ми перевіряємо цю інформацію, чи відповідає вона дійсності про те, що перший заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції Вадим Троян стежив за журналістами Павлом Шереметом та Оленою Притулою», – додав Луценко.

Днями деякі сайти повідомляли, що Троян начебто організував стеження за головою Національної поліції Хатією Деканоідзе та за журналістом «Української правди» Павлом Шереметом, який загинув 20 липня внаслідок вибуху автомобіля.

Читайте: Вибухівку під авто Шеремета заклала жінка-кілер (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ