Речі, що належали Елвісу Преслі, знайшли нових власників
Речі, що належали Елвісу Преслі, знайшли нових власників

16 травня у Нью-Йорку завершився дводенний аукціон, на якому нових власників знайшли 150 речей, що належали легендарному музикантові Елвісу Преслі. І хоча офіційної суми, яка була виручена під час торгів, не називають, підрахувавши ціни основних лотів, стає зрозуміло, що ця цифра значно перевищує 1 мільйон доларів.

Як повідомляє zik.ua, одним з топ-лотів торгів став гастрольний автобус Преслі. Розкішний транспортний засіб, в якому є кондиціонер, мікрохвильова піч, телевізор, холодильник, сейф та інші зручності, був куплений майже за $ 270 тис. За $ 125 тис. пішла з молотка позолочена платівка із записом балади під назвою «Love Me Tender» у виконанні Преслі, що увійшла до дебютного однойменного фільму «короля рок-н-ролу». А за свідоцтво про укладення в травні 1967 року шлюбу між Преслі і Прісциллою Бьюлі, що відбулася у Лас-Веґасі, колекціонер віддав $ 40 тис.

Зазначимо, що на аукціоні були виставлені лоти, що належали й іншим легендарним виконавцям. Так, електрогітара «Maton Mastersound», на якій грав учасник гурту «The Beatles» Джордж Гаррісон, була продана у п’ятницю за $ 500 тис. Як повідомили організатори аукціону, велику активність на ньому проявили покупці зі Східної Європи, а також близькосхідних та азійських країн.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ