Олександр Лазорко
Україна подала в Інтерпол запит на розшук екс-голови «Укртранснафти»

Екс-голову державної компанії «Укртранснафта» Олександра Лазорка оголосили у розшук за лінією Інтерполу. Про це йдеться у повідомленні на сайті МВС.

Раніше прокуратура Києва винесла щодо нього повідомлення про підозру у злочині, передбаченому статтею про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Українське бюро Інтерполу, в свою чергу, подало документи на розшук Лазорка до Генерального секретаріату організації. Наразі матеріали, надані СБУ та прокуратурою, вивчаються експертами Генсекретаріату.

Нагадаємо, Наглядова рада повністю державної «Укртраснафти» усунула Лазорка з посади керівника в середині березня. Того ж дня на підприємство приїхав тодішній очільник Дніпропетровської області Ігор Коломойський разом з озброєною охороною і влаштував гучний скандал. В результаті і Лазорко, і Коломойський втратили свої посади.

За час керування «Укртранснафтою» Лазорко неодноразово діяв в інтересах Коломойського. Зокрема, торік він ухвалив рішення про відкачку з трубопроводів технічної нафти та зберігання її на підприємствах олігарха. За це останньому держава платила близько 75 мільйонів гривень щомісяця. Нині це є предметом кримінального розслідування з боку силовиків. Крім того, Лазорко розмістив два мільярди гривень «Укртранснафти» на депозиті у «Приватбанку» Коломойського.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ