ЗСУ військові
Не всі українські військовослужбовці досі мають зимову форму

Військовослужбовці, що перебувають у «секторі М» (район Маріуполя), відчувають неналежне державне піклування у питанні побутового та матеріального забезпечення. Про це виданню Інформаційний Акцент повідомив один із солдатів військової частини А 3783, що зараз служить у Маріуполі.

Як розповів боєць ЗСУ, попри звіт Генштабу про те, що до 15 жовтня усіх військовослужбовців було забезпечено зимовим екіпіруванням, це не відповідає дійсності, принаймні щодо вояків частини А 3783. За його словами, командир військової частини каже: «Хочеш зимову форму – піди купи на базарі!». Крім того, бійці регулярно впродовж місяця отримують незадовільне харчування. Після прийому їжі солдати скаржаться на нудоту, біль у шлунку, температуру.

«На звернення щодо погіршення самопочуття після прийому їжі командування та медична служба належним чином не реагують. Медик каже, мовляв, погано миєте руки. Санітарно-гігієнічні умови теж незадовільні: на 30 осіб лише 1 туалет і умивальник без дзеркала. Руки вимити можна, ось і вся доступна гігієна… По телевізору «Блок Порошенка» розповідає, що армія забезпечена на 100%,  а Генштаб звітує, що усі військовослужбовці отримали зимову форму. Хочу, щоби їхні слова не розходилися з фактами, і щоби люди знали правду», – зазначає солдат, який побажав не називати його особу.

Він підкреслив: вояки, випробувавши всі статутні методи впливу на ситуацію, вирішили оприлюднити ситуацію із матеріальним забезпеченням військової частини, а також звернулися на урядову гарячу лінію.

Інформаційний Акцент

  • Могу сообщить, что не только в секторе М такая ситуация – то же наблюдается и в Славянске, где служит мой сын. За 2 месяца ни разу не ел ни масла, ни мяса.. Форма до сих пор летняя, дали только кальсоны, а ботинки и одежда та же, что и летом была