бюджет США
Комітет Сенату США ухвалив оборонний бюджет і передбачив 300 млн для України

Комітет з питань збройних сил Сенату США 14 травня затвердив законопроект, який визначає оборонний бюджет країни на 2016 рік, зокрема, 300 млн доларів військової допомоги для України, передає Укрінформ.

«Голова комітету Джон Маккейн оголосив результати голосування, назвавши проект закону на суму 612 млрд доларів «реформаторським» з переважною двопартійною підтримкою», – зауважує видання. При цьому уточнюється, що документ підтримали 22 сенатори, «проти» виступили четверо законодавців. Серед іншого, проект закону «передбачає виділення 300 млн доларів для українських Збройних сил, які борються з проросійськими сепаратистами в східній Україні».

Законопроект дещо скорочує фінансування витрат на оборону США. Зокрема, з-поміж заходів «економії» передбачається скорочення командно-штабного персоналу на 30% впродовж наступних чотирьох років та започатковується процес закриття в’язниці в Гуантанамо. Цей законопроект вже пройшов затвердження в Палаті представників Конгресу США, і в п’ятницю, 15 травня, очікується його голосування в Сенаті.

Нагадаємо, 11 березня США ухвалили рішення надати Україні безпілотники та броньовані військові автомобілі Humvee, системи зв’язку, радари для визначення мінометних і артилерійських позицій, прилади нічного бачення та інші засоби загальною вартістю 75 мільйонів доларів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ