Олександр Квіташвілі
Олександр Квіташвілі

Міністром охорони здоров’я досі залишається Олександр Квіташвілі, заявила його перший заступник Олександра Павленко, пише «5 канал». «Відставка не прийнята, тому легітимність міністра абсолютно достовірна, зрозуміло, що він є чинним і законним міністром. Тому рух реформ триває», – зазначила вона.

Павленко зазначила, що на реформу в медицині не вплинуть жодні кадрові рішення. «Хто стоїть за кермом міністерства, хто є заступником – мені здається, це не так важливо, як те, щоби курс не змінювався», – сказала вона.

Перший заступник міністра запевнила, що медична реформа активно просувається: «Все, що відбувається за лаштунками міністерства, все, що відбувається в наших взаєминах зі спробою груп впливу вплинути на міністерство й політику – це інше питання. Людей має цікавити рух справ, він йде, і він дуже активний».

Нагадаємо, 2 липня міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі написав заяву про відставку. У свою чергу, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі вважає, що Квіташвілі варто поступитися міністерським кріслом «більш агресивному» політику.

16 липня на сайті Національної ради реформ були опубліковані проміжні результати моніторингу прогресу впровадження реформ в Україні за 17 пріоритетними напрямками. Найменш результативною, за підсумками шести місяців 2015 року, виявилася реформа системи охорони здоров’я.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ