Тисячі греків вийшли на вулиці з вимогою залишитися в єврозоні
Тисячі греків вийшли на вулиці з вимогою залишитися в єврозоні

Близько 7 тис. протестувальників зібралися в Афінах поблизу будівлі парламенту увечері в четвер, 18 червня, закликавши уряд укласти угоду з кредиторами. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як зазначається, акція проходила під гаслом «Ми залишаємося в Європі».У мітингу, зокрема, взяли участь представники опозиційних партій.

Тим часом у понеділок лідери країн єврозони зберуться на позачерговий саміт для обговорення проблем грецького боргу. Про це стало відомо після того, як чергова зустріч міністрів фінансів цих країн не принесла прориву у розв’язанні цієї проблеми. Зі слів Голови Єврогрупи, голландського міністра фінансів Єруна Дейсселблума, досягнуто «надто малого» прогресу і «жодної домовленості наразі не видно». Греція має менше двох тижнів, аби домовитися зі своїми кредиторами. У іншому випадку вона зіткнеться із загрозою дефолту.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в середу в грецькому центробанку заявили про можливість виходу з єврозони і навіть з ЄС. Останній раунд переговорів між Грецією та міжнародними кредиторами, що проходив в неділю, завершився невдачею. Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас заявив, що  чекатиме, доки кредитори не перейдуть до реалізму. Раніше представники єврозони вперше обговорили можливий дефолт Греції.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ