Соцмережі рясніють фотографіями смітників міста
Соцмережі рясніють фотографіями переповнених смітників міста

Міський голова Львова Андрій Садовий переконує, що у місті лише 20% майданчиків перевантажені відходами. Але фото, які публікують у соцмережах мешканці міста, свідчать, що ситуація з вивезенням відходів із міста – катастрофічна. Про це пише ZIK.

«Фактично ми понад сто днів перебуваємо у сміттєвій блокаді, бо у нас дуже велика проблема з вивезенням сміття. Нас блокують, створюють різні протести, але попри це на сьогодні 80% міста – у чистоті. 20% майданчиків перевантажені. Думаю, ми впораємось із цією проблемою», –  заявив Садовий на брифінгу.

Водночас, у соцмережах  люди публікують світлини з різних куточків міста і наголошують, щодня ситуація стає більш катастрофічною.

Садовий також повідомив, що під час робочої зустрічі поінформував прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про складність ситуації ситуації зі сміттям у Львові.

За його словами, фахівці наразі завершують роботу над технічним завданням на проектування сміттєпереробного заводу.

«Це довгий процес, але Європейський інвестиційний банк визнав наш проект пріоритетним. Є погодження Мінрегіонбуду. Зараз йде погодження Мінфіну. Думаю, динаміка буде позитивною», –  заявив Садовий.

Нагадаємо, 13 вересня стало відомо, що Миколаїв припинив приймати сміття зі Львова. Фури з миколаївського полігону повертаються до міста Лева.

Як відомо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник. Троє загинули, зниклого еколога не знайшли. За фактом зсуву порушено кримінальну справу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ