Плотницький
Плотницький – у важкому стані

Поранення ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького, які він отримав внаслідок замаху, є несумісними з життям. Про це повідомив заступник директора департаменту Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, передає Укрінформ.

«Важко зараз говорити, що саме спровокувало напад. Але це такі поранення, які не сумісні з життям», – сказав Скібіцький.

Він зауважив,  що у розвідки є інформація, що «зараз іде боротьба за владу і за фінансові потоки, які може мати лідер самоназваної «ЛНР».

Своєю чергою, штаб АТО заявив, що українські військові не причетні до замаху на Плотницького.

Зазначимо, терористи в окремих районах Донецької і Луганської областей продовжують знищувати один одного. Раніше були ліквідовані бойовик «Привид» Мозговий, на наступний день після власного весілля був убитий лідер угруповання луганських козаків Дрьомов.

Пізніше, в лютому 2016 року, Служба безпеки України повідомила, що спецслужби Росії готують вбивство командира бригади терористів «Схід» Ходаковського.

До цього російські силовики вже провели кілька операцій із ліквідації лідерів бойовиків. Долю «польових командирів» розділили «Бетмен» і «Бабай».

Читайте: Докомандувався: ватажка «ЛНР» підірвали у власному авто (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ