Правий сектор
Унаслідок конфлікту «ПС» із охороною екс-«регіонала» Ланьо в Мукачевому відбулася стрілянина

Один із правоохоронців, які зазнали поранень у перестрілці в Мукачевому, повідомив, що коли спецназівці приїхали на місце інциденту, вони одразу потрапили під обстріл. Про це міліціянт розповів в інтерв’ю, опублікованому на YouTube-акаунті МВС.

«Надійшла команда, що в місті Мукачеве є озброєні люди в масках. Виїхали на затримання… Приїхали, почали висаджуватися, розпочалася стрілянина… Дуже сильно стріляли, били з гранатомета», – сказав він. За його словами, «вони перші почали стрілянину»: «Ми стояли за 200 метрів. Ми тільки вискочили з автобуса, і по нас почали бити. Кого там бачити? Там не можна було голову підняти. Гатили з усього, з чого могли. Їм все одно було, що там люди далі в цивільному, що заправка поруч».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 липня внаслідок конфлікту бійців 1-го запасного батальйону «Добровольчого українського корпусу» (ДУК) «Правого сектора» з охороною народного депутата, екс-«регіонала» Михайла Ланьо («Воля народу») в Мукачевому Закарпатської області відбулася стрілянина.

За даними МВС, під час конфлікту в Мукачевому першими зброю на ураження застосували саме бійці «Правого сектору». А в «ПС» висувають на адресу силовиків аналогічні звинувачення. Президент України Петро Порошенко виніс події в Мукачевому на обговорення Воєнного кабінету РНБОУ, засідання якого відбудеться 13 липня.

Інформаційний Акцент

  • Олександр

    Чому бойовики досі не знищені? На який бен нам така дермократія, коли озброєні зграї вільно ходять вулицями?