Петро Порошенко із робочим візитом відвідав Дніпро
Петро Порошенко з робочим візитом відвідав Дніпро

На тимчасово окупованих районах Донбасу рівень безробіття сягає майже 80%. Про це заявив президент Петро Порошенко під час церемонії вручення ключів від квартир військовослужбовцям у Дніпрі, повідомляє прес-служба глави держави.

«Ми мали продемонструвати і демонструємо кардинальну відмінність між тим, що відбувається на окупованих територіях – безробіття майже 80%, знущання над людьми, людьми похилого віку, безлад у лікарнях, дитячих садках», – сказав він.

«На звільненій території ми робимо максимум можливого для того, щоби відновити мирне життя українського Донбасу», – зауважив президент.

Також Порошенко подякував воїнам Держслужби транспорту за їхню мужність та професіоналізм, проявлені під час виконання своїх завдань.

«Україна заплатила надзвичайно високу ціну – понад 2,5 тисячі українських героїв віддали свої життя за наше право будувати нову державу», – заяви президент та наголосив, що ворог буде розбитий.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше активіст ВО «Свобода» проаналізував тарифи на електроенергію на території України та на окупованих територіях нашої держави.

За останні 2,5 року тарифи для населення (до 600 квт) зросли на 300-400%, нагадав він. Водночас населення окупованого міста Донецьк сплачує 27 копійок за споживання електрики до 150 квт\год., 34 копійки за 150 – до 800 квт\год. та одну гривню і сім копійок за споживання 800 і більше квт\год.

«Така разюча відмінність в цінах в ОРДЛО та Україні є нічим іншим, як ідеологічною диверсією проти українців, які живуть у прифронтових територіях, мовляв, яка влада України погана, здирає з людей останню копійку, а яка хороша влада в Донецьку, піклується про людей. Дотування сепаратистів, виплата подвійних пенсій (і української і російської), сприяння зниженим тарифам – це найкраща реклама тероризму і життя на окупованих територіях. І такій рекламі неабияк сприяє українська влада, яка закриває очі на злочинні дії олігархів», – дійшов висновку активіст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ