Порошенко
Петро Порошенко

Війна закінчиться тоді, коли Україна поверне собі Донбас і Крим. Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу СТБ.

«Війна закінчиться тоді, коли Україна поверне собі Донбас і Крим. Скільки це займе часу? Стільки, скільки потрібно… Але ми будемо безкомпромісними в цьому напрямку», – зазначив президент та наголосив, що «найбільш оптимальний сценарій для України – це припинити війну та повернути Донбас мирним шляхом». «Ми маємо все зробити для того, щоби це відбулося», – сказав Порошенко.

Глава держави знову наголосив на необхідності дотримання режиму припинення вогню. З цього приводу, за його словами, Україна та ОБСЄ звернулися до Російській Федерації з низкою ініціатив щодо відведення техніки.

Нагадаємо, 29 квітня відбулася відеоконференція учасників Тристоронньої контактної групи з представниками окремих регіонів Донецької та Луганської областей.

«Учасники зустрічі обговорили виконання ключових пунктів Мінських домовленостей – припинення вогню, відведення важких видів знарядь, звільнення незаконно утримуваних осіб», – повідомила прес-секретар представника України в контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леоніда Кучми Дарка Оліфер. Українська сторона закликала якнайшвидше запустити роботу підгруп з безпеки, політичних, економічних та гуманітарних складових Мінської угоди.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ