Відновлення зруйнованого Донбасу
Відновлення зруйнованого Донбасу

Президент України Петро Порошенко готовий витрачатися на відновлення зруйнованих сіл та міст на сході України, але лише після завершення бойових дій. Про це він заявив в інтерв’ю італійській газеті Corriere della Sera, передає 5 канал.

За словами глави держави, Росія й надалі надсилає війська, зброю та фінансує терористів на Донбасі на мільярди доларів. Президент наголосив, що Київ готовий витрачатися на відновлення зруйнованих сіл та міст, а також оживити банківську систему. Втім, зробити це нині неможливо, адже озброєні бандити блокують українські гуманітарні вантажі, крадуть гроші з місцевих відділень банків і використовують їх для фінансування нападів на Харків, Одесу та інші міста.

Нагадаємо, раніше голова Донецької ОДА зазначив , що Путін не зменшив поставки зброї терористам. Донецьк забитий танками та знаряддями вбивств. Напередодні командир добровольчого полку спеціального призначення МВС України, народний депутат України Андрій Білецький повідомив, що ситуація на фронті не критична, але вкрай неприємна. Українська сторона продовжує неухильно дотримуватися Мінських домовленостей, водночас протилежна сторона почала масово застосовувати великі калібри.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ