2
Вілла Порошенка в Іспанії

Власна вілла в іспанській Марбельї та білий Porshe – такі розкоші доступні президенту Петру Порошенку і, звісно, вони не вказані в його декларації про доходи.

ЗМІ з’ясували, як глава української держави святкував Міжнародний жіночий день. А саме – Петра Порошенка помітили без охорони на відпочинку в Іспанії 8 березня 2016 року, пише Українська правда.

5Його бачили в аптеці. За словами очевидців, які передали фото редакції, він купував  вітаміни і медикаменти. Щойно з президентом заговорили російською мовою, сів у білий автомобіль марки Porshe і поїхав.

4За інформацією видання, отриманою з неназваних джерел, у Петра Порошенка є вілла в іспанському місті Марбелья, яку він купив ще до президентства. На сайті президента у розділі новин, а також на його сторінці у Facebook немає повідомлень про події 8 березня.

Варто зазначити, що в декларації глави держави за 2015 рік не вказане майно за кордоном.

В Адміністрації президента пізніше підтвердили, що Порошенко був Іспанії з приватним візитом у вихідний на початку березня і з міркувань безпеки про це не повідомляли офіційно.

Читайте: Рада дозволила чиновникам брехати в деклараціях про доходи

Крім того, на Банковій запевнили, що все майно, яке належить Порошенку як фізичній особі, вказано в його декларації, а джерела коштів обкладені податками в Україні.

1

БЕЗ КОМЕНТАРІВ