легалізація зброї
Петиція щодо легалізації зброї набрала понад 36 тисяч підписів з мінімально необхідних 25 тисяч

Президент України Петро Порошенко дав хід ініціативі щодо легалізації зброї, повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко доручив залучити автора петиції про необхідність легалізації короткоствольної вогнепальної зброї для українців до обговорення відповідних змін до Основного Закону. Зокрема, пропонується доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту: «Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров’я, житла і власності, життя і здоров’я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет і територіальну цілісність України. Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом і може бути обмежена лише за рішенням суду щодо окремої особи».

Нагадаємо, петиція щодо легалізації зброї набрала понад 36 тисяч підписів з мінімально необхідних 25 тисяч голосів, щоб її розглянув глава держави. Однак Адміністрація Президента провалила всі терміни розгляду цього документа.

Як відомо, Порошенко підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої главі держави. На розгляд Президента потрапляє петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 тисяч підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня опублікування.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ