Президент України Петро Порошенко
В Україні воюють 11 тисяч російських військових

Після Мінських угод з лютого на Донбасі загинули 83 українських військовослужбовця. Про це повідомив президент України Петро Порошенко в інтерв’ю німецькому каналу ZDF, передає Інтерфакс-Україна.

«З часу підписання мінських угод 83 українських військових віддали своє життя заради того, щоби зупинити російську агресію. Понад 400 поранені», – розповів глава держави. Порошенко також заявив, що на сьогоднішній день на території України перебувають 11 тисяч російських військовослужбовців.

Порошенко нагадав, що Мінські угоди передбачають припинення вогню, відведення важкої техніки, виведення всіх російських військ з території України, а також встановлення контролю над кордонами під моніторингом ОБСЄ. Однак, за словами президента, російські війська досі продовжують перебувати на території України.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що поблизу державного кордону України знаходяться понад 50 тисяч російських військових, що майже в півтора рази більше, ніж у липні 2014 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за даними ОБСЄ, на Донбасі ані уряд України, ані бойовики не закінчили відведення важкого озброєння, як це передбачено Мінськими угодами.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ