Вороже військо на Донбасі
Вороже військо на Донбасі

Сумарне угруповання противника на Донбасі, з урахуванням бойовиків незаконних збройних формувань, становить понад 40 тис. осіб, а російське військове угруповання поблизу кордону – понад 50 тис. військових, що майже в півтора рази більше, ніж у липні 2014 року. Про це заявив Президент Петро Порошенко на засіданні РНБО, передає Укрінформ.

«Росвоєнторг» продовжує регулярно поставляти бойовикам озброєння і військову техніку, боєприпаси, речове майно і паливо. Рушниця, яка висить на стіні, рано чи пізно вистрілює. Це правило стосується не лише звичайного театру, але й театру воєнних дій також», – зазначив він.

Порошенко вкотре наголосив, що Україна повністю виконує Мінські домовленості: «У нас є переконливі докази, коли всіма сторонами зафіксоване неухильне дотримання Україною мінських зобов’язань і постійне порушення їх з боку бойовиків». При цьому, за словами Президента, терористи не дозволяють міжнародним спостерігачам належним чином перевірити достовірність відведення свого важкого озброєння.

«Терористи регулярно обстрілюють українські позиції та мирних мешканців, ведуть активну розвідувальну і підривну діяльність, провокують бойові зіткнення з метою зриву мирного врегулювання конфлікту», – підкреслив глава держави.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ