Порошенко
За Порошенка готові віддати свої голоси 7,9% опитаних українців

Рівень електоральної підтримки чинного президента України Петра Порошенка зростає. Водночас рейтинги інших впливових політиків лишаються практично незмінними. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, оприлюднені на офіційному сайті організації.

Якби вибори Президента України відбувалися на початку червня, то з усіх громадян України віком від 18 років за Порошенка готові віддати свої голоси 7,9% опитаних, тоді як минулого місяця, відповідно до попереднього дослідження КМІС, таких було 6,1%. Таким чином, за вказаний період кількість бажаючих проголосувати за Порошенка збільшилася за 1,8%.

Як і раніше, понад 1% довіри у президентському рейтингу мають Юлія Тимошенко (13,7%), Андрій Садовий (7,3%), Олег Ляшко (7,1%), Юрій Бойко (6,7%), Анатолій Гриценко (5,5%), Олег Тягнибок (2,2%), Дмитро Ярош (1,5%).

Попри «сміттєвий» скандал й трагедію в Грибовичах, голова «Самопомочі» та мер Львова Садовий зумів наростити свій особистий всеукраїнський рейтинг на 2,4%, таким чином випередивши Ляшка, рейтинг якого також зростає, але значно повільніше (0,5%).

Що ж стосується рівня довіри до окремих політичних сил, то 5%-ий парламентський бар’єр, за версією КМІС, наразі долають «Батьківщина» (11,8%), «БПП» (7,0%), «Опоблок» (6,4%), «Радикальна партія» (6,0%) та «Самопоміч» (6,0%).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ