Порошенко звинуватив Росію у заворушеннях біля Ради
Порошенко виступає проти збільшення міри покарання до 20 років позбавлення волі за хабарництво

Президент України Петро Порошенко виступає проти збільшення міри покарання до 20 років позбавлення волі за хабарництво для державних службовців. Про це йдеться у відповіді глави держави на відповідну петицію, що розміщена на його сайті.

За словами Порошенка, на сьогодні, згідно з чинним кримінальним законодавством України, максимальний строк позбавлення волі становить до 15 років за особливо тяжкий злочин, зокрема, поєднаний з умисним позбавленням життя людини. «На рівень хабарництва більше впливає не суворість, а невідворотність покарання. А тому пріоритетом є проведення судової реформи», – додав Президент.

Як відомо, Верховна Рада запровадила механізм подання звернень в електронній формі, а також такий новий інструмент звернення до Президента, парламенту, Кабміну та місцевої влади як електронна петиція. На розгляд Президента подається електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня опублікування.

Водночас в Адміністрації Президента зазначали, що електронні петиції не є обов’язковими до виконання, при цьому вони є важливим елементом демократії та відображають суспільні настрої.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої главі держави. На розгляд Президента потрапляє петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 тисяч підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня опублікування.

Читайте: «Президентські гектари»: Порошенко поповнив особистий земельний фонд і обзавівся пляжем

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ