Глава СБУ Валентин Наливайченко
Глава СБУ Валентин Наливайченко

Президент України Петро Порошенко підтвердив, що хоче звільнити Валентина Наливайченка з посади голови СБУ та попросив фракцію підтримати його рішення. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на поінформоване джерело.

Згідно з інформацією, Президент сказав, що запропонував Наливайченку посаду голови Служби зовнішньої розвідки. Водночас, за словами Порошенка, 13 червня Наливайченко підтвердив, що йде з посади в СБУ. «Депутати від «УДАРу» запропонували заслухати Наливайченка на фракції, на що Порошенко сказав, що ніхто не заважає депутатам зустрічатися з Наливайченком, коли їм цього захочеться», – зазначило джерело.

Нагадаємо,14 червня радник голови СБУ Маркіян Лубківський написав у Facebook, що Адміністрація президента не відпустила Наливайченка у США через необхідність піти на допит у Генпрокуратуру. Предметом допиту стала заява Наливайченка від 12 червня про те, що екс-заступник Генпрокурора отримував злочинні доходи від нафтобази «БРСМ-Нафта» під Васильковом, де з початку минулого тижня триває ліквідація пожежі, і навіть був фактично її співвласником. 15 червня перед допитом Наливайченко назвав ім’я цього чиновника – йдеться про колишнього заступника генпрокурора Віталія Яреми Анатолія Даниленка. Глава СБУ також анонсував, що залучить «Альфу» і 16 червня затримає Даниленка.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ