poroshenko-saakashvili
У травні 2016 року Порошенко позитивно оцінив роботу Саакашвілі на посаді голови Одеської ОДА

Президент Петро Порошенко сподівається, що уряд підтримає відставку очільника Одещини Міхеїла Саакашвілі. Про це він сказав після переговорів із президентом Словенії Борутом Пахором, відповідаючи на запитання журналістів, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми демократична держава, і якщо він ухвалив рішення почати політичну кампанію на опозиційному полі, я сподіваюся, що завтра уряд підтримає його рішення про відставку з посади голови облдержадміністрації, якщо він вирішив зайнятися політичною активністю», – сказав глава держави.

Він нагадав, що свого часу низку грузинських діячів запросили до України для впровадження реформ: «Деякі з них і далі успішно працюють в уряді, наприклад глава Нацполіції Хатія Деканоідзе, у НАБУ – Уґлава (перший заступник директора Національного антикорупційного бюро України Ґізо Уґлава, – ред.) і багато інших. Деякі люди вирішили змінити сферу діяльності та почати політичну активність в Україні після програшу в грузинських виборах».

Нагадаємо, 7 листопада Міхеїл Саакашвілі заявив про своє рішення піти у відставку з посади голови Одеської ОДА. Говорячи про причини свого рішення, Саакашвілі виступив з критикою президента України Петра Порошенка.

Як відомо, 30 травня 2015 року президент України Петро Порошенко представив нового голову Одеської обласної адміністрації, яким став екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі. Тоді ж Саакашвілі пообіцяв перетворити Одесу на столицю Причорномор’я.

Через рік, 30 травня 2016 року, Петро Порошенко позитивно оцінив роботу Міхеїла Саакашвілі на посаді голови Одеської ОДА. Президент заявив, що «наша команда, надійним членом якої є Міхеїл Саакашвілі, здатна багато зробити».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ