порошенко
Президент привітав українців з нагоди Дня захисту дітей

Безпека та благополуччя дітей мають стати стратегічними завданнями держави. Про це йдеться у вітанні президента України Петра Порошенка з нагоди Дня захисту дітей. Текст звернення глави держави розповсюджено 1 червня 2015 року його прес-службою.

«Родина та дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Нині ми усвідомлюємо особливу відповідальність за життя, здоров’я й добробут наших дітей. Заради їхнього щасливого майбутнього ми вірою і правдою боронимо сьогодні цілісність та незалежність нашої країни», – заявив Порошенко.

Він наголосив, що щиро прагне миру й упевнений, що, «об’єднавши зусилля, ми зможемо захистити кожну українську дитину, забезпечити дотримання її прав і законних інтересів відповідно до Конвенції ООН про права дитини. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їхніх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя, а безпека та благополуччя дитини – стратегічними завданнями держави».

Президент побажав дітям «рости здоровими, щирими, відкритими й впевненими у власних силах. «Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами України», – підкреслив він.

До слова, згідно з оприлюдненими наприкінці квітня даними ЮНІСЕФ, через військове вторгнення російських військ до України продовжує посилюватися внутрішнє переміщення населення: східні регіони залишило 1 228 090 осіб, зокрема, 154 635 – діти. Із зони бойових дій в середньому щотижня виїздять 20 тисяч біженців, котрі реєструються в Україні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, сьогодні Україна відзначає День захисту дітей.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ