Порошенко
Соціологи зафіксували зростання рівня електоральної підтримки чинного президента Порошенка

Чинний глава держави Петро Порошенко піде на другий президентський термін. Про це сказав лідер парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Гринів, пише Українська правда.

«Є сумніви в тому, що Петро Олексійович піде на другий термін? На мою думку, немає жодних сумнівів. Президент піде на другий термін, і це страшна і велика відповідальність», – сказав Гринів.

При цьому він висловив переконання, що президент чудово розуміє, що для того, щоби стати главою держави вдруге, «треба досягти екстраординарних результатів».

Гринів підкреслив усю складність ситуації, в якій опинився Порошенко.

«Зараз зовсім інша ситуація: без реальних реформ, без відкритої позиції увійти в українську історію буде досить важко. Це гра ва-банк, ця гра значно складніша, ніж здається на перший погляд», – підкреслив очільник фракції.

На запитання, кого він вважає головним конкурентом Порошенка, Гринів відповів: «Знаєте, соціологи зараз міряють навіть (кіноактора і шоумена, – ред.) Володимира Зеленського. Це нічого поганого не каже про Володю. Але одним з таких реальних конкурентів може бути ось такий несистемний вибір людей».

«…Люди точно розумніші за всіх політиків, у своїй масі. Мене це навіть дивує. Тому я цю загрозу не перебільшую», – додав депутат.

Також Гринів не виключив розіграш «старої карти» проти Порошенка: «А ось друга історія значно складніша. Це повернення до старої парадигми «Схід-Захід». Повернення до старої парадигми і пошук кандидата від Сходу і кандидата від Заходу – на жаль, це те домашнє завдання, яке ми не допрацювали, країна до кінця не зшита. І спроба і далі грати на цьому, як це робить «Опоблок», наприклад, чітко відчувається. Це навіть не реванш, це спроба грати на старій трубі».

У цьому ключі лідер фракції назвав і політиків з «вищої ліги»: мера Львова, лідера партії «Самопоміч» Андрія Садового та лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

«На сьогодні ці три кандидати реально є представниками вищої ліги», – сказав Гринів.

Нагадаємо, соціологи зафіксували зростання рівня електоральної підтримки чинного президента Порошенка, тоді як рейтинги інших впливових політиків лишаються практично незмінними.

Понад 1% довіри у президентському рейтингу мають Юлія Тимошенко (13,7%), Андрій Садовий (7,3%), Олег Ляшко (7,1%), Юрій Бойко (6,7%), Анатолій Гриценко (5,5%), Олег Тягнибок (2,2%), Дмитро Ярош (1,5%).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ