Петро Порошенко пообіцяв не допустити внутрішньодержавних конфліктів
Порошенко пообіцяв не допустити внутрішньодержавних конфліктів

Президент Петро Порошенко у своєму зверненні з нагоди Дня гідності та Свободи заявив, що не допустить сценарію гострих внутрішніх конфліктів у державі, які зроблять її незахищеною перед зовнішньою агресією.

«Ворог не лише атакує Україну ззовні, але й розхитує нас зсередини. Метою Кремля є постійна внутрішня дестабілізація, анархія, отаманщина. Дострокові вибори в Україні і посилення позицій проросійських сил в новому парламенті. А далі – ревізія європейського курсу. А ще потім – повна зміна зовнішньополітичного вектору держави. У фіналі – повернення України в імперське стійло», – заявив Президент.

«Якщо піти шляхом гострих внутрішніх конфліктів, можна дуже швидко кинути країну у прірву хаосу і безладу, зробити незахищеною перед зовнішньою агресією. Як президент я не допущу такого сценарію», – наголосив глава держави.

Крім того, він закликав «не таврувати всіх без розбору учасників масових акцій».

«Зрозуміло, що у людей є підстави для невдоволення і кожний вільний громадянин у вільній Україні має невід’ємне право на протест. Саме демократія та свобода стали очевидними здобутками Революції гідності», – зауважив Порошенко.

За його словами, аби уникнути дефолту та катастрофи, уряд не мав жодного іншого виходу, як вдатися до жорстких та непопулярних заходів в економіці.

Також Президент запевнив, що «наш економічний організм вже виписано із реанімації і демонструє ознаки одужання».

«Не можу не поділитися своїм чітким баченням, що найскладніше в економці ми пережили і все буде гаразд, якщо ми з вами не дозволимо окремим політиканам обнулити результат, досягнутий такою дорогою ціною», – підсумував глава держави.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ