держкордон
Порошенко обіцяє нову політику в питанні системи перепусток в зоні проведення антитерористичної операції

Президент Петро Порошенко обіцяє нову політику в питанні системи перепусток в зоні проведення антитерористичної операції. Про це він сказав у Маріуполі в четвер, 11 червня, пише newsru.ua.

«З одного боку, ми повинні надійно закрити Україну від терористів, диверсантів, від наркотрафіку, поставок зброї. З іншого боку, простим людям ми повинні забезпечити усунення корупції і повинні значно спростити життя українським громадянам», – наголосив голова держави.

Разом з тим Порошенко додав, що це також створить мотивацію для «реінтеграції окупованих територій Донецької та Луганської областей назад в Україну», оскільки українці побачать, що ті, «хто прийшов туди, – це загарбники, які зі зброєю в руках фактично поставили окуповані території на межу виживання, створили гуманітарну катастрофу, соціальну катастрофу в питанні безпеки».

Нагадаємо, раніше голова держави під час прес-конференції 5 червня за підсумками першого року президентства наголосив, що пропускний режим у зоні АТО був створений, щоб захистити країну від потоку зброї.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на окупований Донбас намагались провезти фальшиві перепустки.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ