73b6a662ba15c4df49efb3feba37bfb5_1454598978
4 лютого зустріч послів G7 з президентом, прем’єром та главою парламенту тривала в Адміністрації президента близько 2 годин

Уряд має бути негайно перезавантажений, але міністри-реформатори повинні залишитись. Таку заяву зробив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з послами країн «Великої сімки», передає прес-служба АП.

«Президент наголосив, що рішуче налаштований на продовження реформ, яких від влади чекає українське суспільство. Для цього необхідно негайно перезавантажити уряд. При цьому, за словами Петра Порошенка, міністри-реформатори та їх команди мають залишитися», – йдеться в повідомленні.

Посли країн G7 та ЄС, у свою чергу, впевнені у важливості збереження єдності української влади.

Як відомо, 4 лютого зустріч послів G7 з президентом, прем’єром та главою парламенту тривала в Адміністрації президента близько 2 годин.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус ухвалив рішення подати у відставку. Своє рішення він пояснив активізацією блокування системних реформ в Україні, тиск на команду міністра.

Зокрема, очільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: «Ці окремі люди мають імена. І одне ім’я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко».

Сам Кононенко назвав емоційною заяву Абромавичуса і вважає її спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі МЕРТ.

Президент Петро Порошенко заявив, що Айварас Абромавічус повинен залишитися на посаді міністра економічного розвитку і торгівлі, і в даний час думає над цією пропозицією.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ