Порошенко поспілкувався із ошуканими вкладниками банку «Михайлівський»
Порошенко поспілкувався із ошуканими вкладниками банку «Михайлівський»

Вкладники банку «Михайлівський» отримають свої гроші після їх вилучення у крадіїв. Цю заяву зробив глава держави, передає прес-служба президента.

«Я знаю про проблеми вкладників банку «Михайлівський». Я взяв під контроль проведення слідства», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що гроші вкладників були вкрадені злочинцями і зараз триває слідство: «Вкрадені гроші будуть знайдені, вилучені і використані для виплати вам».

Президент зазначив, що всім вкладникам, які, відповідно до угоди, мають перерахування у Фонд гарантування вкладів, виплатять їхні кошти, і є чіткий графік таких виплат.

За словами глави держави, щодо тих, на кого не поширюються гарантії Фонду гарантування вкладів, за його дорученням всі вилучені кошти буде накопичено, розподілено, спрямовано, та виплачено вкладникам.

Президент повідомив, що звернеться до Уряду з проханням створити робочу групу щодо вирішення питання вкладників банку «Михайлівський», яка повинна поінформувати всіх постраждалих громадян про ситуацію із виплатами.

Як повідомляв Інформаційний акцент, 9 серпня кілька сотень вкладників банку «Михайлівський» перекрили рух автотранспорту на вулиці Хрещатик в центрі Києва, вимагаючи повернення коштів.

13 серпня Шевченківський райсуд Києва заарештував колишнього голову правління банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенка на два місяці з правом внесення 137,8 млн. гривень застави.

Як відомо, 13 липня виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалила рішення від 12 липня 2016 року про початок процедури ліквідації ПАТ «Банк Михайлівський» з 13 липня 2016 року та делегування повноважень ліквідатора банку Юрію Ірклієнку.

23 травня правління Національного банку ухвалило рішення про віднесення ПАО «Банк Михайлівський» до категорії неплатоспроможних.

З 15 липня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав виплати вкладникам ліквідованого банку, які триватимуть до 26 серпня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ