Порошенко попри критику дотримуватиметься мирного плану на Донбасі

Порошенко не відступить від мирного плану на Донбасі
Порошенко не відступить від мирного плану на Донбасі

Президент України Петро Порошенко заявив, що буде і надалі дотримуватися свого мирного плану щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він заявив під час виступу на урочистому засіданні Верховної Ради у День пам’яті та примирення, передає УНН.

«Скільки б мене не критикували за мій мирний план – з обраного курсу не зверну, бо відчуваю колосальну відповідальність за Україну і за народ», – зазначив Порошенко. Він також додав, що боротьба за мир тим успішніша, чим міцніша оборона.

«Створено нові ЗСУ, Нацгвардію, інші силові структури, які звільнили більшу частину Донбасу», – зазначив Президент. За його словами, внаслідок конфлікту на сході України загинуло понад 6 тисяч мирних громадян.

Нагадаємо, конфлікт на сході України розпочався в середині квітня 2014 року, коли озброєні групи проросійських активістів почали захоплювати адмінбудівлі та відділки міліції у містах Донбасу. Українська влада у відповідь заявила про проведення Антитерористичної операції із залученням Збройних сил. Поступово протистояння переросло у масштабний воєнний конфлікт. Ряд українських політиків називають події на сході України «гібридною війною» Росії проти нашої держави.

Інформаційний Акцент

  • Подвявший Укроп

    Да..Генералов-предателей история знала..Но вот президента-предателя,в первый раз..Браво Петька!!Ты войдешь в историю.Вернее-внесут..