Порошенко не відступить від мирного плану на Донбасі
Порошенко не відступить від мирного плану на Донбасі

Президент України Петро Порошенко заявив, що буде і надалі дотримуватися свого мирного плану щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він заявив під час виступу на урочистому засіданні Верховної Ради у День пам’яті та примирення, передає УНН.

«Скільки б мене не критикували за мій мирний план – з обраного курсу не зверну, бо відчуваю колосальну відповідальність за Україну і за народ», – зазначив Порошенко. Він також додав, що боротьба за мир тим успішніша, чим міцніша оборона.

«Створено нові ЗСУ, Нацгвардію, інші силові структури, які звільнили більшу частину Донбасу», – зазначив Президент. За його словами, внаслідок конфлікту на сході України загинуло понад 6 тисяч мирних громадян.

Нагадаємо, конфлікт на сході України розпочався в середині квітня 2014 року, коли озброєні групи проросійських активістів почали захоплювати адмінбудівлі та відділки міліції у містах Донбасу. Українська влада у відповідь заявила про проведення Антитерористичної операції із залученням Збройних сил. Поступово протистояння переросло у масштабний воєнний конфлікт. Ряд українських політиків називають події на сході України «гібридною війною» Росії проти нашої держави.

Інформаційний Акцент

  • Подвявший Укроп

    Да..Генералов-предателей история знала..Но вот президента-предателя,в первый раз..Браво Петька!!Ты войдешь в историю.Вернее-внесут..