Порошенко пообіцяв продати свій бізнес одразу після того, як переміг на президентських виборах
Порошенко пообіцяв продати свій бізнес одразу після того, як переміг на президентських виборах

Президент України Петро Порошенко через посередників активно шукає покупців на фабрику корпорації Roshen в Липецьку в Росії. Про це глава Адміністрації президента України Борис Ложкін заявив в ефірі Радіо «Вєсті».

«Він (Петро Порошенко, – ред) дуже активно через професійних посередників шукає покупців на Липецьку фабрику, і потрібно розуміти, що її неодноразово закривали податкові органи, і це зараз для багатьох покупців в Росії непростий актив», – заявив він.

«У президента однозначне рішення, що вона повинна бути продана, і я думаю, що це виключно питання часу», –  додав він.

Нагадаємо, що Порошенко пообіцяв продати свій бізнес одразу після того, як переміг на президентських виборах.

У січні цього року він підписав договір про передачу своєї частки в корпорації Roshen незалежному трасту під управлінням іноземного банку, який має право вести переговори про продаж компанії.

Відповідно до чинної Конституції України, президент країни не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об’єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю, входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.

Як відомо,  корпорація Roshen  – один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва кондитерських виробів у корпорації становить 450 тисяч тонн на рік. До складу Roshen входять українські фабрики (Київська, два виробничі майданчики у Вінниці, Кременчуцька); два виробничі майданчики Липецької кондитерської фабрики (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва), Bonbonetti Choco Kft (Будапешт, Угорщина), а також масло-молочний комбінат «Бершадьмолоко», який забезпечує фабрики корпорації молочною сировиною.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ