ty-moshenko
Лідерка «Батьківщини» назвала президента головним «шатуном» України

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко відхрестилась від контактів з українським олігархом Віктором Медведчуком та звинуватила президента Петра Порошенка в організації такого собі плану «Крадун». Про це вона заявила під час прес-конференції 23 листопада.

На запитання журналіста щодо її зв’язків з екс-головою Адміністрації президента Кучми, кумом Путіна Віктором Медведчуком лідерка «Батьківщини» відреагувала так:

«Так само про співпрацю з Російською Федерацією питання треба ставити Порошенкові, який має в Росії бізнес-імперію. Не окрему Липецьку фабрику, а бізнес-імперію, і ця бізнес-імперія платить в державний бюджет Росії сотні мільйонів рублів, фінансує агресію проти України і фінансує по суті вбивство наших військових на Сході. Ось за що треба відповідати. Головний «шатун» сидить на Банковій в кабінеті президента України», – сказала вона.

Тимошенко запевнила, що не підтримує контактів з Медведчуком і не бачила його вже кілька років.

«І, крім того, якщо хтось створює програму «Шатун», то я би хотіла повідомити, що з цієї програми сміється вся Україна. І всі громадяни України вже зрозуміли, що програма «Шатун» – це є прикриття для достатньо поширеної програми «Крадун», яку робить Петро Олексійович Порошенко разом зі своїм кримінальним оточенням», – наголосила Тимошенко.

Варто зазначити, що журналіста Інтернет-видання «Актуальна правда» Сергія Медяника виставили за двері після запитання про Медведчука. Коли він не захотів відходити від мікрофона, охорона відтіснила його з приміщення прес-центру в коридор.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 листопада Олег Ляшко висунув вимогу до президента Порошенка позбавити громадянства Юлію Тимошенко. Також він назвав лідерку «Батьківщини» «лисицею драною» та «московською зозулею».

Раніше Служба безпеки України заявляла, що 15 листопада з акцій протесту ошуканих вкладників банків нібито стартує кремлівський план «Шатун» з метою дестабілізації ситуації в Україні.

Читайте: Соціологи з’ясували, хто очолить Україну в разі дострокових виборів президента

БЕЗ КОМЕНТАРІВ