Порошенко-Путін
Порошенко і Путін зустрінуться у Нью-Йорку

Дипломатичні відомства вже працюють над підготовкою нової зустрічі у «нормандському» форматі за участю глав України, Росії, Франції та Німеччини. Про це повідомило джерело в дипломатичних колах.

«Не виключено, що проведення переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі між Петром Порошенком, Владіміром Путіним, Франсуа Олландом й Анґелою Меркель пройдуть перед початком сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, яка запланована на кінець вересня», – повідомляє Deutsche Welle.

Водночас відзначається, що можлива також організація зустрічі й на полях самої сесії, оскільки цей захід, як і минулого року, планують відвідати всі чотири лідери країн.

Нагадаємо, 24 серпня за підсумками зустрічі з канцлером Німеччини і президентом Франції в Берліні президент України заявив, що нашій державі не потрібні нові формати для врегулювання ситуації на Донбасі.

Востаннє президенти України та Росії бачилися 11-12 лютого 2015 року на переговорах у Мінську, де і провели багатогодинну нічну зустріч за участю лідерів Німеччини та Франції.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ