Петро Порошенко рошен
Порошенко розповів, хто керує його бізнес-активами

Бізнес-активами Петра Порошенка, що були в нього до моменту обрання Президентом України, нині керують західні інвестиційні компанії. Про це він заявив в інтерв’ю австрійському виданню KURIER, повідомляє Укрінформ.

За словами Порошенка, він «добровільно дистанціювався» від свого бізнесу, активами якого зараз керує низка західних інвестиційних компаній. «Це найбільш цивілізований механізм», – вважає Президент. Водночас він не уточнив, про які саме компанії йдеться.

Порошенко підкреслив, що його діяльність на посаді Президента ніяк не пов’язана з його інтересами власності. При цьому глава держави вважає «цілком нормальним, що багаті люди мають можливість займатися політикою».

Читайте: Багатій Порошенко: «Я не залежу від жодного з олігархів»

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент заявляв, що передасть компанію Roshen у трастове управління Rothschild Investment, щоб його прізвище серед акціонерів не значилося.

Нагадаємо, Порошенко пообіцяв продати свій бізнес одразу після того, як переміг на президентських виборах. Втім, швейцарська компанія Nestle, яка є єдиним претендентом на потужності кондитерської корпорації, запропонувала за Roshen лише третину ціни, яку запросив власник.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ