Порошенко
Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо діяльності Генеральної прокуратури України

Не минуло й кількох годин, як Президент України Петро Порошенко  підписав ухвалений парламентом закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо діяльності Генеральної прокуратури України». Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко, передає Інтерфакс-Украина.

«Після того, як закон потрапив в Адміністрацію Президента з Верховної Ради, він був підписаний президентом», – повідомив Цеголко.

Нагадаємо, раніше із такою блискавичною швидкістю глава держави підписував лише один закон. 28 січня 2016 року нардепи під час ранкового засідання ситуативно змінили регламент, щоби дозволити собі розглядати на наступній сесії проект змін до Конституції, який, за висновком Конституційного Суду, відповідає вимогам Основного Закону. Президент України Петро Порошенко через кілька годин після ухвалення парламентом підписав відповідний закон

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 12 травня Верховна Рада України ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо діяльності Генеральної прокуратури України. За це проголосували 258 народних депутатів.

Ухваленими змінами в Законі «Про прокуратуру» встановлюється, що на посаду Генерального прокурора може бути призначений громадянин України, який, серед іншого, має вищу освіту та стаж роботи в галузі права або досвід роботи у законодавчому та/або правоохоронному органі не менше 5 років.

Раніше у відповідній статті йшлося про те, що ця особа повинна мати вищу юридичну освіту і стаж роботи в галузі права не менше 10 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ