Порошенко
18 квітня Порошенко провів телефонну розмову з Путіним

Президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що під час телефонної розмови з Владіміром Путіним йому вдалося досягти домовленостей щодо повернення на батьківщину незаконно засудженої в РФ української льотчиці Надії Савченко. Про це глава української держави сказав після зустрічі з прем’єр-міністром Данії Ларсом Расмуссеном у Києві, передає Радіо Свобода.

«Вчорашня розмова з Путіним відбулася за моєї ініціативи, і на підставі попередніх напрацювань, мені здається, що нам вдалося узгодити певний алгоритм звільнення Надії», – сказав Порошенко.

Водночас він закликав «уникати спекуляцій з цього приводу, з приводу термінів повернення та будь-яких подальших кроків – це питання не може бути предметом для політичних ігор».

За словами глави держави, він дав низку доручень для відпрацювання механізму повернення Надії Савченко до України.

За даними Адміністрації Президента, 18 квітня Порошенко провів телефонну розмову з Путіним. Україна вчергове закликала Росію негайно звільнити Надію Савченко. Під час розмови глави держав обговорили питання російських військовослужбовців Євгєнія Єрофеєва та Алєксандра Алєксандрова.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 18 квітня Голосіївський райсуд столиці визнав винними російських військовослужбовців Євгенія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова. Їх засудили до 14 років з конфіскацією усього майна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ