Нардеп Сергій Тарута закликав Порошенка звільнити очільницю НБУ
Нардеп Сергій Тарута закликав Порошенка звільнити очільницю НБУ

Народний депутат України Сергій Тарута в інтерв’ю Країні заявив, що Президент Петро Порошенко повинен звільнити главу НБУ Валерію Гонтарєву, оскільки в іншому разі реакція суспільства може бути нищівною для нього.

«У Порошенка вже є одна жовта картка. Якщо не відреагує на Гонтарєву, отримає другу. Мені б не хотілося, щоб його видаляли з поля таким чином. Тому повинна бути дуже швидка рефлексія на те, що відбувається в суспільстві», – наголосив нардеп.

Він зауважив, що глава держави повинен побачити реальний стан життя громадян, а не обмежуватися інформацією, яку йому подає оточення.

«На четвертому поверсі бачить лише частину інформаційного потоку, яку йому підготували. Думає, що можна маніпуляціями і командою силовиків щось змінити. Ні. Силовики можуть захистити наші кордони, зменшити криміногенну обстановку. Але змінити ситуацію в економіці, соціальному та політичному житті неможливо», – підкреслив парламентар.

Крім того, він закликав Президента до справедливості у цій ситуації.

«Конституція повинна бути однаковою для всіх. Без преференцій. А у нас щодо Гонтарєвої і наближених закон не працює, а по відношенню до інших – працює. Це точно країну не вилікує, а швидше дестабілізує. Реакція суспільства буде непередбачуваною. Хочеться, щоб він це зрозумів. Ми всі в реанімації. Президент повинен бути одним із головних лікарів. Це його вибір», – зазначив Тарута.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ