Саакашвілі
Порошенко відповів на петицію про призначення Саакашвілі Прем’єр-міністром України

Президент України Петро Порошенко відповів на петицію про призначення голови Одеської області Міхеїла Саакашвілі Прем’єр-міністром України, повідомляє прес-служба глави держави.

Ця петиція зібрала понад 31 тисячу підписів. У відповіді Порошенко зазначає, що, згідно з Конституцією, прем’єр призначається Верховною Радою за поданням Президента. Також у питанні про призначення Саакашвілі главою уряду президент послався на те, що перед цим має відбутися відставка чинного прем’єра Яценюка, до чого Президент за законом не має стосунку. Крім того, потрібна особиста згода кандидата щодо призначення на цю посаду. Однак, Саакашвілі з цього питання не висловлювався.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Порошенко дав хід ініціативі щодо легалізації зброї. Відповідна петиція набрала понад 36 тисяч підписів з мінімально необхідних 25 тисяч голосів, щоб її розглянув глава держави. Однак Адміністрація Президента провалила всі терміни розгляду цього документа.

Нагадаємо, Порошенко підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої главі держави. На розгляд Президента потрапляє петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 тисяч підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня опублікування.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ