Петро Порошенко рошен
Під час передвиборної кампанії рік тому Порошенко обіцяв в разі обрання президентом продати ROSHEN

Президент України Петро Порошенко сподівається, що незабаром зможе розкрити важливу інформацію щодо своїх бізнес-активів. Про це він сказав в інтерв’ю британській телерадіокорпорації ВВС, на яке посилається Інтерфакс-Україна.

«Я вважаю, що, можливо, розкрию через кілька тижнів деяку важливу інформацію щодо цього (бізнес-активів – ред.)», – сказав глава української держави та знову наголосив, що через війну і відсутність покупців не може продати свій бізнес. Президент України також звинуватив російську владу в перешкоджанні продажу активів.

«Коли я намагався продати, наприклад, мої активи в Росії, вони були негайно арештовані російським урядом, не даючи мені такої змоги, адже неможливо продати те, що перебуває під арештом. І моя власність у Росії була конфіскована. І вони намагалися використовувати це як метод тиску. І це абсолютно неможливо», – сказав Порошенко.

Нагадаємо, під час передвиборної кампанії рік тому Порошенко обіцяв в разі обрання президентом продати ROSHEN. Водночас нещодавно компанія заявила про намір ліквідувати свою фабрику в прифронтовому Маріуполі.

До організації операції залучено два посередники: українська ICU і міжнародна Rothschild&Cie. Засновник інвесткомпанії ICU Макар Пасенюк в інтерв’ю Hubs сказав, що такі компанії як ROSHEN продаються, виходячи з оцінки в 10-14 EBITDA. Зазначимо також, що Порошенко хоче за свою фабрику 3 млрд доларів, тоді як єдиний покупець, швейцарська Nestle, готова заплатити лише 1 млрд.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ