Міхеїл Саакашвілі
Міхеїл Саакашвілі став новим головою Одеської ОДА

Грузія вичерпала правовий шанс екстрадувати Міхеїла Саакашвілі з України. Про це заявила міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані, пише Грузия Online.

Зокрема, у Мін’юсті країни пояснили, що з наданням Саакашвілі українського громадянства правової шанс екстрадувати його з України до Грузії вичерпано. За словами очільниці грузинського відомства, формально Саакашвілі все ще є громадянином Грузії, проте, фактично воно йому більше не належить. Цулукіані наголосила, що тепер Грузія не має юридичного права екстрадувати Саакашвілі, оскільки Конституція України забороняє українцям екстрадувати свого громадянина в іншу країну.

«Згідно з правовими процедурами, ми або самі повинні витребувати автентичну, завірену копію акта президента Порошенко, на підставі чого почнеться процедура припинення громадянства. Формально сьогодні Саакашвілі все ще грузинський громадянин, проте, фактично громадянство Грузії йому вже більше не належить, оскільки він став громадянином іншої країни. Є другий варіант, який передбачає, що він сам звернеться до нас з метою припинення громадянства і представить документи», – пояснила міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент України Петро Порошенко призначив Михайла Саакашвілі новим головою Одеської ОДА.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ