21 лютого Коломойський провів таємну зустріч з Порошенком
21 лютого Коломойський провів таємну зустріч з Порошенком

Екс-голова Дніпропетровщини Ігор Коломойський, імовірно, приклав руку до продовження «яценюкіади». Минулих вихідних відбулися закриті зустрічі президента Петра Порошенка та прем’єра Арсенія Яценюка зі співвласником групи «Приват». Про це пише DT.UA з посиланням на власні джерела.

Коломойський прибув до Києва ввечері в суботу, 20 лютого, на запрошення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Спочатку він зустрівся з Яценюком. А після 15:00 в неділю, 21 лютого, олігарх прибув до Адміністрації Президента, де провів зустріч з Порошенком.

До слова, ані прес-служба президента, ані уряду не оприлюднили жодного прес-релізу з приводу цих розмов.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада не прийняла резолюцію про недовіру Кабміну і, відповідно, не відправила Арсенія Яценюка у відставку.

У свою чергу, Президент України Петро Порошенко виступив із зверненням, у якому наголошував на необхідності «повного перезавантаження уряду».

Тим часом фракція «Батьківщина» звертається до президента Петра Порошенка і голови Верховної Ради Володимира Гройсмана із закликом негайно скликати позачергове засідання парламенту для голосування за відставку уряду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ